Verisign verhoogt prijzen voor .com en .net-domeinen

Randy ten Have op 24 december 2009 08:03 in Domeinnamen
Tags: , , ,

Verisign, de beheerder van de .com en de .net-domeinen, heeft aangekondigd de prijzen te zullen verhogen. Met ingang van 1 juli 2010 zullen registars meer gaan betalen voor het registreren van deze twee generieke domeinnamen.

De oude inkoopprijs voor het .com-domein lag op $6.86 en zal worden verhoogd naar $7.34. De .net-domeinen gaan naar $4.65. Voorheen was de inkoopprijs van deze domeinen $4.32. Verisign geeft als reden voor de prijsverhoging aan dat het steeds afhankelijker wordt van technieken en hier meer geld in zal moeten investeren om de continuïteit te kunnen waarborgen. Onder andere het aantal query’s op haar infrastructuur in gestegen van ca. 2 miljoen aanvragen per dag in 2000 naar meer dan 100 miljoen in 2009.

Print This Post





2 Reacties op “Verisign verhoogt prijzen voor .com en .net-domeinen”

Peter op 24 december 2009 om 17:32

“Onder andere het aantal query’s op haar infrastructuur in gestegen van ca. 2 miljoen aanvragen per dag in 2000 naar meer dan 100 miljoen in 2009.”

Het lijkt mij dat de servers die in 2000 aangeschaft werden ook beduidend mindere prestaties hadden dan de servers die nu voor hetzelfde geld aangeschaft kunnen worden.

Andries Louw Wolthuizen op 25 december 2009 om 17:19

Een prijsverhoging van 7%, dat is best behoorlijk, ze mogen nu maar met 7% per jaar verhogen in nog 3 van de komende 5 jaren.

Vorig jaar deden ze reeds hetzelfde, met dezelfde reden.

Lees ook meer over de verhoging(en) van vorig jaar op:
http://www.webhostinginfo.nl/nieuws/verisign-prijsverhoging2.php



Iets te melden? Reageer!
Uw naam *
E-mail adres *
Uw website
Uw reactie *
Foutje in het artikel geslopen? Stuur een e-mail naar redactie@ispam.nl


Reageren op ISPam.nl is leuk en dat moet het ook blijven. Reageer daarom enkel op het onderwerp dat besproken wordt en niet op het artikel zelf of de auteur. Spelfouten, klachten en andere zaken die niet over het onderwerp van het artikel gaan kunnen gemeld worden via redactie@ispam.nl. Let zelf ook op de stijl en spelling van je reactie. Hou het netjes, gebruik geen schuttingtaal, speel niet onnodig op de man en hou het gezellig. Reacties die hier niet aan voldoen worden zonder pardon verwijderd en leveren in het ergste geval een IP-ban op!