
Voor de 20e keer kiest EY de beste ondernemers van Nederland tijdens de EY Entrepreneur Of The Year verkiezing. Met de verkiezing belonen we de smaakmakers van onze economie die met hun visie, passie, overtuiging en excellent leiderschap meer dan..
Lees het volledige bericht »
Aruba Networks roept bedrijven wereldwijd op om in actie te komen, nu uit een nieuw rapport over mobiele beveiligingsrisico's blijkt dat bedrijven slecht zijn voorbereid op de 'hoog-risico, hoge groei' mentaliteit van #GenMobile werknemers. Dit leidt tot alarmerende verschillen in beveiligingspraktijken in de corporate wereld. De blootgelegde kloof tussen leeftijd, geslacht, inkomensniveau, industrie en geografische locatie heeft rechtstreeks effect op de veiligheid van bedrijfsgegevens.
Lees het volledige bericht »
Red Hat, Inc. (NYSE: RHT), wereldwijd marktleider op het gebied van opensourcesoftware, kondigt Red Hat Summit 2015 aan, het belangrijkste evenement over opensourcetechnologie in de markt dat van 23 tot en met 26 juni 2015 in het Amerikaanse Boston..
Lees het volledige bericht »
Grote Distributed Denial of Service (DDoS) aanvallen worden een maatschappelijk probleem. Naast de schade die DDoS aanvallen veroorzaken aan internet gekoppelde dienstverlening, hebben ze de potentie kritieke financiële of overheidsdiensten tijdelijk onbereikbaar te maken, met grote gevolgen.
Lees het volledige bericht »
Free Press Unlimited, Bits of Freedom, Article19, Greenhost en Tactical Technology Collective doen een oproep aan overheden om massa surveillance te bespreken tijdens de Global Conference on Cyberspace (GCCS2015) in Den Haag. Massa surveillance is..
Lees het volledige bericht »