Imtech ICT introduceert met de ImtechCloud een nieuwe publieke clouddienst. Met de lancering van deze nieuwe dienst is het nu ook mogelijk om bij Imtech ICT een hybride cloudoplossing af te nemen. “Wij willen onze klanten graag helpen bij het..
Lees het volledige bericht »
Bestedingen aan innovatieve cloudoplossingen zorgen er voor dat de ICT-sector naar verwachting met 2,1 procent bijna drie keer zo snel groeit als de totale Nederlandse economie in 2014. Dat blijkt uit de ICT-Marktmonitor 2014. In totaal zullen de..
Lees het volledige bericht »
CommVault (Nasdaq: CVLT) breidt zijn samenwerking met Rackspace® Hosting® (NYSE: RAX) uit met het oog op het optimaliseren van managed back-updiensten op basis van de laatste uitbreidingen in Simpana 10.
De Rackspace Managed Backup Service –..
Lees het volledige bericht »
Postbedrijf Sandd, aanbieder van zakelijke postdiensten, heeft zijn IT infrastructuur ondergebracht in het energie-efficiënte datacenter van ITB2 Datacenters in Apeldoorn. ITB2 levert colocatie diensten, netwerk services, firewall technologie en..
Lees het volledige bericht »