Rosenberger OSI presenteert PreCONNECT OCTO

Parallel Optics SR4 bekabeling kan eenvoudiger en goedkoper!


Rosenberger OSI presenteerde onlangs de volgende doorbraak in datacenter bekabeling: PreCONNECT OCTO. Met deze vernieuwde bekabelingsoplossing worden cassettes overbodig en wordt de insertion loss (signaalverlies) flink beperkt.

Ab Vingerling van Rosenberger OSI: ‘De cassettes vormden al langere tijd een hindernis bij de bekabeling van datacenters. Ze zorgen voor meer connectiepunten en dus ook een hoger signaalverlies. Dat is onnodig, en met PreCONNECT OCTO wordt nu een trend gezet die de potentie heeft om uit te groeien tot de standaard binnen datacenters. De winst die behaald wordt met deze oplossing is immers niet gering, en het is voor datacenters altijd interessant als zij hun dienstverlening kunnen verbeteren. Daarmee winnen zowel de datacenters als hun klanten.’

De voordelen van PreConnect OCTO op een rijtje:

  • Een ontwerp gebaseerd op 8 fibers dat geoptimaliseerd is om kostenbesparingen te kunnen realiseren en signaalverlies te minimaliseren
  • Dankzij 25 jaar ervaring met MTP® als de eerste Europese pionier op het gebied van MTP® en dankzij een IBM certificering die al in 1991 behaald werd, haalt u met PreCONNECT OCTO de best mogelijke Parallel Optics bekabelingsoplossing in huis
  • Reductie in het aantal connecties zorgt voor een reductie in signaalverlies en verlagen de aanschafkosten
  • Geoptimaliseerd voor SR4: eenvoudig, efficiënt en met focus op de essentie

Met de oplossing van Rosenberger OSI zijn nog maar 8 in plaats van 12 fibers per SR4 transmissie bekabeling nodig voor datastromen die gebruik maken van Parallel Optics protocollen 40/100GBASE-SR4 en GFC 4×16/4×32. Door gebruik te maken van de MTP/MPO connector is het niet langer nodig om kostbare MTP/MPO cassette modules te installeren in 19” panelen. Omdat deze cassettes niet langer nodig zijn en een lager aantal fibers per kabel mogelijk is, kan het signaalverlies in Parallel Optics kanalen fors verminderd worden.

Vernieuwingen zoals PreCONNECT OCTO zijn hard nodig. Vingerling: ‘De marges voor datacenters staan al enige tijd onder druk. Er kan dan gekozen worden voor goedkopere bekabelingoplossingen, maar met het toenemende dataverkeer en de verwachting van klanten dat hun IT-omgeving permanent en snel beschikbaar is, is dat vragen om problemen. Met PreCONNECT OCTO is er nu een hoogwaardige bekabelingsoplossing op de markt waarmee de kwaliteit die men binnen en buiten een datacenter wenst, gewaarborgd wordt.”

Nog geen reacties

Feedback!
Fill out my online form.
Laatste reacties

Bedankt voor het succes van ISPam.nl
Koen Stegeman, Editor-in-Chief & founder Hostingjournalist.com: Jammer Arnout, maar je hebt een mooie bijdrage aan de hosting industrie geleverd, en dat jaren lang....

Bedankt voor het succes van ISPam.nl
Dillard Blom: Jammer dat een 'instituut' verdwijnt, en daarmee een bron van informatie over actuele zaken (en opin...

Bedankt voor het succes van ISPam.nl
L.: Uit automatisme kijk ik toch nog steeds elke dag naar ispam.nl, toch de hoop dat er nog een berichtj...

Bedankt voor het succes van ISPam.nl
Toni Donkers: Arnout bedankt! ik ga het missen dat is een feit!

Bedankt voor het succes van ISPam.nl
Marcel Stegeman: Ik zie het nu pas. Inderdaad jammer maar ik kijk nu al uit naar het volgende project.